PředchozíMB Marco PoloDalší

Vybavení

4na spaní
6na cestu
Kuchyňka
Klimatizace
Nezávislé topení
2.3 105kwcca 12l/km (LPG)

MB Marco Polo

Dnes ještě nevíte, kde zítra začnete nový den?

Se svou promyšlenou koncepcí prostoru, výklopnou střechou se dvěma místy ke spaní a dvěma dalšími místy na komfortním lůžku Vám nové Marco Polo poskytne svobodu rozhodování.

Kompaktní cestovní automobil vhodný pro dlouhé trasy, který přesvědčí svou mnohostranností i v každodenním životě – pro všechny, kteří kladou největší důraz na vzhled a komfort.

BĚHEM CESTY

V autě může pohodlně cestovat 4 až 6 osob díky přídavné řadě sedaček, tato přídavná sada nebyla ve standardní výbavě, tudíž možnost svést až 6 osob je v této kategorii téměř unikátní. Automobil již disponuje moderními systémy, které se starají jak o Vaši bezpečnost, tak o komfort. Mezi ně patří airbagy, ESP, klimatizace, okénka v elektrice, vyhřívání sedaček, elektronicky nastavitelná sedadla a další.

O příjemnou cestu se postará automatická převodovka a díky benzínovému motoru s certifikací EURO IV je možnost cestovat i do center měst. Díky přidanému LPG budete po evropě cestovat za nejnižší možnou cenu, levnější už může být pouze elektromobil.

VÝBAVA

V autě jak už bylo zmíněno může cestovat až 6 osob, komfortní spaní je ovšem pro 4, pokud jste ochotni spát i na předních sedačkách, vyspí se zde až 6 lidí, doporučujeme ovšem vzít si stan, pokud vás jede více jak 4.

Zvednutím střechy vzniká postel pro 2 osoby a rozložením spodních sedaček vzniká postel pro další 2 osoby. Přední sedačky jsou otočné směrem do kuchyně, kde spolu se zadními sedačkami a stolkem vytváří kuchyň. Ta disponuje již plynovým vařičem a dřezem s tekoucí vodou, která se doplňuje v zádi vozu a pojme až 60l a ledničkou. Pod dřezem se nachází kohoutek, který otevírá a zavírá odpadní vodu. V nepříznivém počasí je možné zapnout nezávislé topení, či větrání. Výhodou tohoto modelu je možnost vysprchovat se, či umít svého zvířecího mazlíčka, připojením sprchovací hadice.

CENA

Víkendová cena 5 990 Kč
Mimo sezónu 1590 Kč / den (4 dny a více)
V sezóně 1 890 Kč / den

  • Cestování pro 6 osob a spaní pro 4 osoby
  • Markýza
  • Integrovaná lednička
  • Kuchyňka s plynovým vařičem a tekoucí vodou
  • Nezávislé topení
  • Sprcha
  • Autorádio s bluetooth, 3.5 jack, USB

Campervan s.r.o.

IČ: 079 06 455
Jilem (u Telče) 21, 378 53
campervan s.r.o. © 2019
Brand a Webdesign: Albert