PředchozíMB Marco Polo VitoDalší

Vybavení

4na spaní
4na cestu
Kuchyňka
Klimatizace
Nezávislé topení
Solární panel
2.2 cdi 90kwcca 8l/km (diesel)

MB Marco Polo Vito

Dnes ještě nevíte, kde zítra začnete nový den?

Se svou promyšlenou koncepcí prostoru, výklopnou střechou se dvěma místy ke spaní a dvěma dalšími místy na komfortním lůžku Vám nové Marco Polo poskytne svobodu rozhodování.

Kompaktní cestovní automobil vhodný pro dlouhé trasy, který přesvědčí svou mnohostranností i v každodenním životě – pro všechny, kteří kladou největší důraz na vzhled a komfort.

BĚHEM CESTY

V autě můžou pohodlně cestovat 4 osoby. Automobil již disponuje moderními systémy, které se starají jak o Vaši bezpečnost, tak o komfort. Mezi ně patří airbagy, ESP, klimatizace, okénka v elektrice, vyhřívání sedaček, elektronicky nastavitelná sedadla a další.

VÝBAVA

Zvednutím střechy vzniká postel pro 2 osoby a rozložením spodních sedaček vzniká postel pro další 2 osoby. Přední sedačky jsou otočné směrem do kuchyně, kde spolu se zadními sedačkami a stolkem vytváří kuchyň. Ta disponuje již plynovým vařičem a dřezem s tekoucí vodou, která se doplňuje v zádi vozu a pojme až 60l a ledničkou. Pod dřezem se nachází kohoutek, který otevírá a zavírá odpadní vodu. V nepříznivém počasí je možné zapnout nezávislé topení, či větrání. Výhodou tohoto modelu je možnost vysprchovat se, či umít svého zvířecího mazlíčka, připojením sprchovací hadice.

CENA

Víkendová cena 5 990 Kč
Mimo sezónu 1590 Kč / den (4 dny a více)
V sezóně 1 990 Kč / den

  • Cestování a spaní pro 4 osoby
  • Integrovaná lednička
  • Kuchyňka s plynovým vařičem a tekoucí vodou
  • Nezávislé topení
  • Sprcha
  • Autorádio s bluetooth, 3.5 jack, USB

Campervan s.r.o.

IČ: 079 06 455
Jilem (u Telče) 21, 378 53
campervan s.r.o. © 2019
Brand a Webdesign: Albert