PředchozíVW T4 California CoachDalší

Vybavení

4na spaní
4na cestu
Kuchyňka
Nezávislé topení
Solární panel
2.4d 57kwcca 8l/km (diesel)

VW T4 California Coach

Ať ve všední den nebo na dovolené – California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma.

Mezi přední výhody tohoto vozu patří kombinace tří faktorů

KOMPAKTNOST

Se svojí délkou, která je téměř o půl metru kratší než u Audi Q7 se s autem nemusí bát jet žádný řidič, ať už jede na venkov nebo do města, nemusíte přemýšlet, kam s autem zajet můžete, parkovací místo si najde všude tam, kde zaparkuje osobní vůz. Stejně tak to platí při parkování v garážích, se sklopenou střechou je vůz jen o něco málo vyšší než Audi Q7.

KVALITA

Jedná se o auto vyrobené v Německu v 90 letech, v době, kdy se vše vyrábělo poctivě. Tomu nasvědčuje i to, že výbava jako je lednička nebo kuchyň atd je stále původní a stále funční. Toto auto se řadí mezi “nezničitelné”, kdy podle zkušeností majitelů ujede i milion kilometrů, tudíž má stále hodně před sebou. Samozřejmě se jedná o starší auto, takže určitě nemůžete čekat komfort a stav nového auta, to ovšem kompenzuje jinými přednostmi.

CENA

Víkendová cena 5 160 Kč
Mimo sezónu 1290 Kč / den (4 dny a více)
V sezóně 1 590 Kč / den

VÝBAVA

V autě můžou cestovat 4 osoby, stejný počet osob se v autě může i vyspat. Zvednutím střechy vzniká postel pro 2 osoby a rozložením spodních sedaček vzniká postel pro další 2 osoby. Přední sedačky jsou otočné směrem do kuchyně, kde spolu se zadními sedačkami a stolkem vytváří kuchyň. Ta disponuje lihovým vařičem a dřezem s tekoucí vodou, která se doplňuje v zádi vozu a pojme až 60l a ledničkou, která díky solárnímu panelu může běžet nonstop. Pod dřezem se nachází kohoutek, který otevírá a zavírá odpadní vodu. V nepříznivém počasí je možné zapnout nezávislé topení, či větrání. V autě lze přehrávat hudba přes bluetooth, jack a nebo USB.

  • Cestování a spaní pro 4 osoby
  • Markýza
  • Integrovaná lednička
  • Kuchyňka s lihovým vařičem a tekoucí vodou
  • Nezávislé topení
  • Solární panel
  • Autorádio s bluetooth, 3.5 jack, USB

Campervan s.r.o.

IČ: 079 06 455
Jilem (u Telče) 21, 378 53
campervan s.r.o. © 2019
Brand a Webdesign: Albert